NAŠE VÝSTAVA

Vzkazy vystavovatelů - ohlasy na výstavu 2013

04.05.2013

Děkujeme ZO Moravia Cat Club Brno za umožnění účasti na dnešní Mezinárodní výstavě koček Cat show 2013. Prodejem výrobků z našeho charitativního krámku jsme získaly krásnou částku 12 292 Kč, která bude použita na péči o naše kočičí svěřence. Děkujeme !
Kočky SOS Hodonín


05.05.2013

Milá Nikolo, veliké díky za perfektně připravenou a velmi příjemnou výstavu.
Hana Peloušková


05.05.2013

Ahoj Niki,
chtěla jsem Ti to sdělit osobně při odchodu z výstavy, ale byla jsi obklopena lidmi :-)
Již jsme nějaké výstavy absolvovali, ale musím říci, že tato naše klubová (pod Tvojí garancí) byla naprosto nejlepší.
Ve všech ohledech. Bezchybnou organizací, programem, atmosférou...
Jsem poctěna, že jsem na této "Tvé" výstavě mohla být účastna.
Velice děkuji.
Jsi fakt ženská šikulka!!! :-)
Budu se těšit na další viděnou
Dana Maria Staňková


06.05.2013

Dear all, thank you for this wonderfull weekend, and super organisation of your show. I am really grateful that i got the opportunity to take my exam with all the support i got. Thanks Nikola for the tips and arrangements she made and all the work she did to make my exam happen.. Thanks to all members, volunteers, exhibitors and lets not forget The Cats who came to me to be part of my Exam without them it was not possible :). And many thanks to Ad & Karl for the job of taking the exam, and support. Anna , Lena, Eric, Fabio, Martin for their mental support. I enjoyed it got a perfect weekend, thank you all wish you. All the best and till we meet again :)
Nathalie Smits


06.05.2013

Tímto bych zároven chtěla poděkovat celému výstavnímu výboru za úžasně zorganizovanou výstavu.Byla to jedna z nejlepších výstav kterou jsem zažila.Jen tak dál!!! Moc se těším na další Vaší výstavu na kterou velmi ráda pojedu.
Marcela Zábojníková


06.05.2013

Dobrý den, jen se chci zeptat, proč já platila 30 euro, když Slováci platili jen 25 na den? Měla jsem snad platit stejně jako zahraniční vystavovatelé, proč jsem platila víc?
Hodně mrzí, že mezi mnoha desítkami fotek jsem neviděla žádnou s peterbaldem-těch je na každých výstavách naseto, viďte.... Přitom můj nahatý peterbald Bivoj byl v BIS, ale nestál za jedinou zveřejněnou fotku. Kočky, které jsou vidět všude, tak ty měly desítky fotek, některé modelky tam byly vyfoceny zprava, zleva, zdola, zvrchu, x fotek jediné kočky, ale raritu, peterbalda, jste na web nedali vůbec. Jsem hodně zklamaná a rozčarovaná. Pan Kabina si hledal standard plemene na webu-to je těžce profesionální.
Z klimatizace jsem nastydlá, ale co je horší, onemocněla dost těžce kočka paní ze Slovenska. Moje kočka. Já měla kocoura naštěstí oblečeného.
Nelíbila se mi ani organizace, kdy člověk musel být pořád ve střehu, protože obrazovka byla chytře otočená v místnosti, kde jsem byla já tak, že na ni vidělo jen pár lidí. Ozvučeno to nebylo vůbec, aby člověk slyšel, že bude na řadě. A stánky, škoda mluvit. Čekala jsem tam prodejců podstatně víc. Nebyl tam téměř nikdo.
Takže vím zcela jistě, že Brno a hotel Avanti již nikdy více.
S pozdravem
Hošťálková


06.05.2013

Dobrý večer Vážená pani Nikola,
Chceli by sme sa Vám poďakovať za úžasnú výstavu. Pre nás aj ako začiatočníkov mala pozitívne reakcie. Splnila naše očakávania, veľmi sa nám páčila, boli sme spokojný s miestom klietky, celkovou organizáciou,( ako aj so službami hotela), príjemnou atmosférou pri odovzdávaní cien a samozrejme s úspechom našej maličkej Jolly Angeliny.
Určite sa ešte zúčastníme Vašej výstavy :-).
ĎAKUJEME
s pozdravom Bc. Ivana Pandurovič


07.05.2013

Chtěla bych moc poděkovat celému výstavnímu teamu - výstava byla perfektně uspořádaná, parádně vše šlapalo. Velké díky vám všem... Opravdu jedna z nejlepších výstav.... :-)
Pavla Zelníčková


07.05.2013

Ahoj Nikolo,
děkuji klubu MCC Brno, že jsem mohl navštívit krásnou výstavu a prožít pěkný víkend mezi kočkami a fajn lidmi.
Martin


nahoru

                    

© 2010 Moravia Cat Club. All Rights Reserved ::: design a aktualizace Nikola A. :::