NAŠE VÝSTAVA

Vzkazy vystavovatelů - ohlasy na výstavu 2012

08.05.2012

Dobry den pani Arcanidu,
chcem Vam podakovat za krasne pripravenu vystavu. Citili sme sa velmi dobre, po organizcnej stranke bola velmi dobre zvladnuta.
Vasi kolegovia mili, ochotni - poradit, pomoct ....
Moderovanie BIV a BIS bolo fantasticke.
Dakujem, tesim sa dalsie vase vystavy

Zuzana Strakova
Mathew's Club * SK


08.05.2012

Dear Nikola,
Just to say thank you for a very enjoyable weekend. Everything went well and I enjoyed the show and the cats. Now you need to have a rest!
Kind regards,
Penny Bydlinski


08.05.2012

I would so much like to thank ZO Moravia Cat Club Brno for its hospitality and a wonderful show last weekend. Thanks so much to all of you and congratulations on running a successful World Cat Congress.
Very warm regards,
Lesley (MB) from ACF.


08.05.2012

Dobrý den paní Nikolo,
moc Vás zdravím a nedá mi to, abych Vám nepoděkovala za dva úžasně strávené dny na Vaši výstavě v Brně. Ta Vaše výstava byla zatím nejlepší ze všech, které jsem zažila.
Začalo to již velice příjemnýma slečnama v recepci při našem příjezdu, dále výborným ubytováním, příjemnými a ochotnými organizátory této akce, kteří odpovídali ochotně na veškeré dotazy. To se týká taky Vás. Já sama jsem na Vás v průběhu obou dnů měla několik dotazů a ač jste měla spoustu starostí a práce s výstavou ochotně a s úsměvem jste mi odpovídala.
Dále stevardi byli úžasní a schopní a pan Reijers s jeho perfektním, vtipným uváděním a provázením výstavou neměl chybu. Dozvěděla jsem se spousty nových věcí o jiných druzích koček než chovám já. Prosím poděkujte mu za mě. Nikde jsem se s tímto ještě nesetkala a dlouho budu vzpomínat.
Určitě se k Vám zase přijedeme podívat.
Dále děkuji za rychlé umístění fotek na Vaše stránky.

Ještě jednou děkuji a těším se na některou další Vaši výstavu.

Eva Boháčová


08.05.2012

Dobrý den,
rádi bychom Vaší organizaci vyjádřili naše uznání za perfektně zorganizovanou výstavu, která měla opravdu vynikající úroveň.

Ocenili jsme nejen krásné a odpovídající prostředí, ale i skvělý výběr posuzovatelů a jejich objektivní posuzování, stejně jako výtečnou organizaci a skvělou úroveň závěrečných Best in variety a Best in show.

Děkujeme za perfektní zážitek.

Budeme se těšit na další výstavy Vaší ZO.

S pozdravem
Jolana a Lubomír Thinovi, Praha


08.05.2012

Nikolko, moc a moc děkuji, výstava byla opravdu na vysoké úrovni, všichni pořadatelé příštích výstav by si měli z Vás brát příklad.
Majka


07.05.2012

Witaj! Bardzo dziękujemy za bardzo miłą i dobrze zorganizowaną wystawę [:)]
Byliśmy pierwszy raz w Brnie,ale na pewno znów przyjedziemy [:)]
Dziękuję i pozdrawiam !!!

Lidia Zakrzewska


06.05.2012

Nikolo,
skládám hlubokou pochvalu celému ansámblu, který se na organizaci podílel, kdo to všechno vymyslel a dokázal "ukočírovat".
Je pravda, že mám těch výstavních zkušeností ještě pramálo a díky tomu, je můj pocit spíš "pocit" než srovnání, o které by se dalo opřít, ale to špatný si člověk obvykle dlouho pamatuje a z naší výstavy si takový pocit neodnáším :-)
Zlepšit-zrychlit by se dala určitě přejímka (aspoň o jednoho veterináře víc), je jasný, že to, kdo kdy přijede ovlivnit nikdo nedokáže...
Klimatizace v hotelu byla v sobotu snad nulová, že by měli poruchu nebo není koncipovaná na takovej pohyb lidí...kdo ví...
Televize s pořadím byly zpracované přehledně a bylo super, že tam jsou.
Lidi z organizačního týmu věděli, co mají dělat a když ti nedokázali odpovědět nebo přímo vyřešit problém, věděli za kým tě mají poslat, aby ses to dozvěděl nebo kdo by ti mohl pomoct.
Kokardy, poháry: moc pěkný. Posudky rozdaný rychle.
Možnost najíst se a ne špatně, příjemný volitelný luxus :-)

A gratuluji k úspěchu z Tvýho chovu. Děkuju. Šárka


nahoru

                    

© 2010 Moravia Cat Club. All Rights Reserved ::: design a aktualizace Nikola A. :::